Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Smart Dock Gen2 7500 (40BE0135EU)
  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 40BE0135EU
  • Producent: LENOVO
  • Kod producenta: 0195892121305
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • Historia ceny
  • szt.
  • Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
OGÓLNE
Nazwa produktu Inteligentna stacja dokująca ThinkPad Thunderbolt 4 Gen2 7500
Producent Lenovo
Typ produktu Stacja dokująca/replikator portów do notebooka
Połączenie z notebookiem Thunderbolt 4
Maksymalna liczba obsługiwanych monitorów 4szt.
Mocowanie linki zabezpieczającej Tak
Output Power Maksymalnie 100 W
Maksymalna częstotliwość odświeżania
  • 1x 8K przy 60 Hz
  • 2x 4K przy 144 Hz
Długość gwarancji 36 miesięcy
ZŁĄCZA ZEWNĘTRZNE
HDMI 2.1 1szt.
DisplayPort 1.4 2szt.
Thunderbolt 4 1szt.
USB-C 2szt. (jedno USB-C wspiera DisplayPort)
USB 3.2 Gen 2 4szt.
RJ-45 (Ethernet) 1szt.
VGA Brak
Audio Jack Brak
W ZESTAWIE
  • Zasilacz 135W,
  • Zintegrowany kable Thunderbolt 4
WYMIARY I WAGA
Długość 220 mm
Głębokość 80 mm
Wysokość 30 mm