Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500 (40BA0265EU)
  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 40BA0265EU
  • Producent: LENOVO
  • Kod producenta: 0195892112907
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • Historia ceny
  • szt.
  • Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
OGÓLNE
Nazwa produktu ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500
Producent Lenovo
Typ produktu Stacja dokująca/replikator portów do notebooka
Połączenie z notebookiem Thunderbolt 5
Maksymalna liczba obsługiwanych monitorów 4szt.
Mocowanie linki zabezpieczającej Tak
Output Power Maksymalnie 180 W
Maksymalna częstotliwość odświeżania
  • 3x 8K przy 60 Hz
  • 1x 4K przy 60 Hz
Długość gwarancji 36 miesięcy
ZŁĄCZA ZEWNĘTRZNE
HDMI 2.1 1szt.
DisplayPort 1.2 2szt.
Thunderbolt 5 2szt.
USB-C 2szt.
USB 3.2 Gen 2 3szt.
RJ-45 (Ethernet) 1szt.
VGA Brak
Audio Jack 1szt.
W ZESTAWIE
  • Zasilacz 265W,
  • Zintegrowany kabel Thunderbolt 5 (1 m)
WYMIARY I WAGA
Długość 235 mm
Głębokość 80,0 mm
Wysokość 30,0 mm