Lenovo Stacja dokująca USB-C Mini Dock (40AU0065EU)
  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 40AU0065EU
  • Producent: LENOVO
  • Kod producenta: 40AU0065EU
  • Dostępność: Brak Brak
  • Historia ceny
  • szt.
    Niedostępny
  • Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
OGÓLNE
Nazwa produktu USB-C Mini Dock
Producent Lenovo
Typ produktu Stacja dokująca/replikator portów do notebooka
Maksymalna liczba obsługiwanych monitorów 1szt.
Maksymalna rozdzielczość 3840 x 2160 / 60 Hz
Połączenie z notebookiem
USB-C (zasilanie notebooka do 45W)
Długość gwarancji 12 miesięcy
ZŁĄCZA ZEWNĘTRZNE
HDMI 1szt.
DisplayPort Brak
USB-C 1szt.
USB 3.2 1szt.
USB 2.0 1szt.
RJ-45 (Ethernet) 1szt.
VGA 1szt.
Audio Jack 1szt.
WYMIARY I WAGA
Szerokość 18 cm
Głębokość 5.3 cm
Wysokość 1.7 cm
Waga 156 g
W ZESTAWIE
  • 65W USB-C power adapter